četvrtak, 12. svibnja 2016.

Druga ŽNL nakon 18. kola:

OBAVIJESTI  POVJERENIKA  ZA  NATJECANJE:

Temeljem čl. 68. PoNN odigrane utakmice 18. kola registriraju se postignutim rezultatima.

Utakmica: Vrbovsko – Goranin, Vrbovsko,  08.05.2016.

Traže se pisana očitovanja suca utakmice g. Luke Blašković, delegata g. Mladena Tomić i predstavnika Goranina g. Josipa Kesić na okolnosti greške u pisanju Zapisnika o utakmici.
Igrač br. 13 gostujuće momčadi Marko Pleše (5106120) postigao je pogodak u 38. minuti dok se nalazio na klupi kao pričuvni igrač, a isti je također u 79. minuti zamjenjen s igračem br. 19 koji se nalazio u igri.
Zbog utvrđivanja pravog stanja i ispravka Zapisnika o utakmici pisana očitovanja dostaviti najkasnije do petka, 13.05.2016. godine do 12,00 sati.


RASPORED UTAKMICA 19. KOLA

Nedjelja,  15.05.2016. u 17,30 sati

Vrbovsko : VRBOVSKO         -      ŽELJEZNIČAR 
Delnice :  GORANIN             -     POLET      
Gerovo :  SNJEŽNIK            -      RISNJAK     
Omladinsko :                KOZALA              -      MRKOPALJ                 
Vrata : OMLADINAC        -      GORANKA                
Gomirje : GOMIRJE             -      TURBINA            
  

Prva ŽNL nakon 22. kola:

OBAVIJESTI  POVJERENIKA  ZA  NATJECANJE 


Temeljem čl. 68. PoNN odigrane utakmice 22. kola registriraju se postignutim rezultatima. 



RASPORED UTAKMICA 23. KOLA

Nedjelja  15.05.2016. u 17,30 sati

Podmurvice : ZAMET                - MUNE            subota, 19,30
Bakar : BORAC      - R. BENČIĆ
M. Draga : DRAGA      - LOVRAN        
Rab : RAB               -     KRALJEVICA        
Baška : VIHOR           -     KLANA  
Dražice : RJEČINA             -     CRES                     
OŠK OMIŠALJ     -  slobodan

petak, 6. svibnja 2016.

Druga ŽNL nakon 17. kola

OBAVIJESTI  POVJERENIKA  ZA  NATJECANJE:


Temeljem čl. 68. PoNN odigrane utakmice 17. kola registriraju se postignutim rezultatima.
Neodigrana utakmica 17. kola  Goranka – Turbina odigrat će se u srijedu 11.05.2016. godine s početkom u 18,00 sati



RASPORED UTAKMICA 18. KOLA

Nedjelja,  08.05.2016. u 17,30 sati

Moravice : ŽELJEZNIČAR     -     TURBINA  
Ravna Gora : GORANKA           -     GOMIRJE
Mrkopalj : MRKOPALJ          -  OMLADINAC
Lokve : RISNJAK            -  KOZALA        
Skrad : POLET                 -      SNJEŽNIK       
Vrbovsko                  VRBOVSKO         -      GORANIN        

Prva ŽNL nakon 21. kola

OBAVIJESTI  POVJERENIKA  ZA  NATJECANJE 


Temeljem čl. 68. PoNN odigrane utakmice 21. kola registriraju se postignutim rezultatima. 



RASPORED UTAKMICA 22. KOLA

Nedjelja  08.05.2016. u 17,30 sati

Klana :    KLANA              -       RJEČINA
Kraljevica     KRALJEVICA    -       VIHOR          
Lovran :    LOVRAN           -       RAB                   
Belveder :    R. BENČIĆ       -        DRAGA     subota   
Mune : MUNE                -       BORAC            
Omišalj : OŠK OMIŠALJ   -      ZAMET              
              CRES   -  slobodan


ponedjeljak, 2. svibnja 2016.

Druga ŽNL nakon 16. kola


OBAVIJESTI  POVJERENIKA  ZA  NATJECANJE:


Temeljem čl. 68. PoNN odigrane utakmice 16. kola registriraju se postignutim rezultatima.


RASPORED UTAKMICA 17. KOLA

Nedjelja,  01.05.2016. u 17,00 sati

Delnice :  GORANIN             -    ŽELJEZNIČAR   subota  17,00
Gerovo :  SNJEŽNIK            -     VRBOVSKO   
Omladinsko :                KOZALA              -     POLET               17,30
Vrata : OMLADINAC        -     RISNJAK                  
Gomirje : GOMIRJE             -     MRKOPALJ      subota  17,30        
Ravna Gora : GORANKA           -      TURBINA    subota  17,00    

Prva ŽNL nakon 20. kola

OBAVIJESTI  POVJERENIKA  ZA  NATJECANJE 


Temeljem čl. 68. PoNN odigrane utakmice 20. kola registriraju se postignutim rezultatima. Zaostala utakmica 14. kola Borac – Cres registrira se temeljem čl. 68. PoNN postignutim rezultatom.



RASPORED UTAKMICA 21. KOLA

Nedjelja  01.05.2016. u 17,00 sati

Bakar : BORAC      - OŠK OMIŠALJ    subota   17,30
M. Draga : DRAGA      - MUNE        subota   17,00
Rab : RAB               -     R. BENČIĆ        subota,  16,30
Baška : VIHOR           -     LOVRAN 
Dražice : RJEČINA             -     KRALJEVICA                     
Cres :   CRES                  -     KLANA                   16,00         
                          ZAMET   -  slobodan