srijeda, 17. rujna 2014.

Rezultati i tablice 1. ŽNL :

2.kolo

Goranin - Lokomotiva 0:1
Draga - Rječina 2:2
Cres - Mune 3:1
Omišalj - Kraljevica 3:1
Klana - Borac 1:1
Zamet - Lovran 0:0
Orijent - Rab 5:0


Rezultati 3. kola 2. ŽNL - Primorska skupina:

Rezultati 3. kola: 

Rikard Benčić - Risnjak 2:2
Polet - Vrbovsko 3:1
Turbina - Gomirje 1:3
Željezničar - Omladinac 3:2
Goranka - Vihor 1:4
Kozala - Mrkopalj 2:1




petak, 29. kolovoza 2014.

Počinje druga županijska nogometna liga !

RASPORED UTAKMICA 1. KOLA

Nedjelja  31.08.2014. u 17,00 sati

Gerovo : SNJEŽNIK            -     VRBOVSKO  
SRC Belveder : RIKARD BENČIĆ -     GOMIRJE
Skrad : POLET       -     OMLADINAC  
Tribalj :  TURBINA       -  VIHOR 
Moravice : ŽELJEZNIČAR     -     MRKOPALJ
Ravna Gora : GORANKA       -      KOZALA 
RISNJAK  -  slobodno

 Zanimljivost je da se u prvom sastavu moraju naći tri igrača ispod 22 godine.

petak, 21. ožujka 2014.

Rezultati i tablica nakon 15. kola 1. ŽNL :

Cres - Rječina 2:0
Lovran - Borac 1:1
Draga - Rab 8:0 !
Omišalj - Mune 1:1 !
Zamet - Klana 1:1
Lošinj - Goranin 2:1
Lučki Radnik - Lokomotiva 0:5 !!!






TABLICA
1. LOŠINJ 15 12 0 3 44 18 6 26 36
2. LOVRAN 15 10 3 2 31 18 5 13 33
3. BORAC 15 9 4 2 32 20 2 12 31
4. LOKOMOTIVA 15 9 3 3 47 17 -1 30 30
5. KLANA 15 8 5 2 33 21 0 12 29
6. DRAGA 15 8 1 6 40 26 -5 14 25
7. RJEČINA 15 8 0 7 37 22 -4 15 24
8 MUNE 15 5 2 8 18 23 -12 -5 17
9 OMIŠALJ 15 3 5 7 21 28 -15 -7 14
10. CRES 15 6 2 7 21 27 -8 -6 13
11. GORANIN 15 4 1 10 15 29 -13 -14 12
12. RAB 15 3 3 9 18 44 -14 -26 11
13. LUČKI RADNIK 15 2 3 10 20 45 -20 -25 9
14. ZAMET 15 1 2 12 14 53 -23 -39 5

Rezultati i tablica nakon 12. kola 2.ŽNL :

Vihor - Mrkopalj 2:4
Kozala - Polet  5:0
Rikard Benčić - Željezničar 4:1 
Turbina - Risnjak 2:0
Snježnik - Goranka 0:1
Kraljevica - Vrbovsko 2:1






  TABLICA                  
                     
1. KRALJEVICA 13 12 0 1 42 8 9 34 36
2. RISNJAK 13 10 1 2 34 14 5 20 31
3. RIKARD BENČIĆ 13 9 0 4 49 15 0 34 27
4. KOZALA 13 8 1 4 27 17 -2 10 25
5. TURBINA 13 8 1 4 31 22 -4 9 25
6. VRBOVSKO 13 7 1 5 24 26 -2 -2 22
7. MRKOPALJ 13 7 0 6 22 25 -4 -3 21
8. VIHOR 13 4 2 7 21 30 -9 -9 14
9. GORANKA 13 4 1 8 13 18 -12 -5 13
10. ŽELJEZNIČAR 13 2 2 9 15 30 -15 -15 8
11. POLET 13 2 2 9 9 40 -13 -31 8
12. SNJEŽNIK 13 2 1 10 15 36 -14 -21 7
13. GOMIRJE 12 2 2 8 12 33 -14 -21 1

četvrtak, 13. ožujka 2014.

Počinje 2. ŽNL Primorska skupina !


Nedjelja  16.03.2014. u 15,00 sati

Baška : VIHOR        - MRKOPALJ            
SRC Belveder :  KOZALA        -  POLET                 13,00  
SRC Belveder : RIKARD BENČIĆ  -  ŽELJEZNIČAR     15,30 
Tribalj : TURBINA        - RISNJAK  
Gerovo : SNJEŽNIK          - GORANKA    
Kraljevica : KRALJEVICA        - VRBOVSKO
 GOMIRJE   -   slobodno


TABLICA
1. KRALJEVICA 12 11 0 1 40 7 9 33 33
2. RISNJAK 12 10 1 1 34 12 5 22 31
3. RIKARD BENČIĆ 12 8 0 4 45 14 0 31 24
4. TURBINA 12 7 1 4 29 22 -4 7 22
5. KOZALA 12 7 1 4 22 17 -2 5 22
6. VRBOVSKO 12 7 1 4 23 24 -2 -1 22
7. MRKOPALJ 12 6 0 6 18 23 -4 -5 18
8. VIHOR 12 4 2 6 19 26 -9 -7 14
9. GORANKA 12 3 1 8 12 18 -12 -6 10
10. ŽELJEZNIČAR 12 2 2 8 14 26 -15 -12 8
11. POLET 12 2 2 8 9 35 -13 -26 8
12. SNJEŽNIK 12 2 1 9 15 35 -14 -20 7
13. GOMIRJE 12 2 2 8 12 33 -14 -21 1