subota, 7. prosinca 2019.

Rezultati i tablica 2.ŽNL PGŽ :

9.kolo:

Turbina - Snježnik 5:6
Goranka - Željezničar 7:2
Zamet - Lošinj 1:3
Mrkopalj - Gomirje 0:3
Polet - Vrbovsko 1:1







  TABLICA                  
                     
1. LOŠINJ  9 7 0 2 40 12 6 28 21
2. TURBINA 9 6 1 2 34 20 2 14 19
3. VRBOVSKO 9 5 3 1 20 12 -1 8 18
4. SNJEŽNIK 9 6 0 3 23 22 -1 1 18
5. ZAMET 9 5 2 2 24 13 -2 11 17
6. GOMIRJE 9 4 1 4 27 22 -4 5 13
7. GORANKA 9 3 0 6 17 22 -10 -5 9
8. POLET 9 2 1 6 10 36 -10 -26 7
9. ŽELJEZNIČAR 9 0 5 4 12 23 -14 -11 5
10. MRKOPALJ 9 0 1 8 7 32 -16 -25 1

Rezultati i tablica 4.HNL središte Rijeka :

14.kolo:

Medulin - Naprijed 2:1
Borac - Buje 3:2
Kraljevica- Mladost 1:1
Gospić - Cres 1:0
Lokomotiva - Vihor 0:3
Omišalj - Otočac 0:5







TABLICA
1. VIHOR 14 10 1 3 35 16 3 19 31
2. BUJE 14 9 1 4 28 16 0 12 28
3. CRES 14 8 2 4 34 15 -2 19 26
4. NAPRIJED 14 8 2 4 29 11 -2 18 26
5. GOSPIĆ 14 6 5 3 18 15 -7 3 23
6. MLADOST 14 6 4 4 19 13 -6 6 22
7. OTOČAC 14 6 3 5 23 19 -7 4 21
8. KRALJEVICA 14 6 1 7 24 28 -9 -4 19
9. MEDULIN 14 5 2 7 14 22 -11 -8 17
10. BORAC BAKAR 14 3 3 8 11 24 -18 -13 12
11. OMIŠALJ 14 2 2 10 19 44 -20 -25 8
12. LOKOMOTIVA 14 2 0 12 13 44 -18 -31 6


Rezultati i tablica 1. ŽNL PGŽ :

11.kolo:

Lovran - Draga 2:2
Risnjak - Klana 1:3
Halubjan - Rikard Benčić 3:2
Rječina - Goranin 2:1
Pomorac - Rab 5:0
Matulji - Omladinac 2:1







  TABLICA                  
                     
1. POMORAC 11 9 0 2 32 9 6 23 27
2. HALUBJAN 11 8 1 2 28 12 4 16 25
3. RJEČINA 11 6 1 4 27 19 -4 8 19
4. RISNJAK 11 6 1 4 20 12 -2 8 19
5. KLANA 11 5 3 3 28 23 -5 5 18
6. DRAGA 11 5 2 4 16 22 -4 -6 17
7. OMLADINAC VRATA 11 5 0 6 19 19 -8 0 15
8. MATULJI 11 4 2 5 18 25 -7 -7 14
9. RIKARD BENČIĆ 11 3 2 6 12 18 -10 -6 11
10. GORANIN 11 3 0 8 15 24 -14 -9 9
11. LOVRAN 11 2 2 7 18 33 -15 -15 8
12. RAB 11 2 2 7 7 24 -15 -17 8

Rezultati 2. ŽNL PGŽ ( 7. i 8. kolo ) :

7.kolo :
Vrbovsko - Lošinj 5:4
Mrkopalj - Snježnik 0:1
Goranka - Turbina 1:2
Zamet - Gomirje 4:3
Polet - Željezničar 4:1
8.kolo:
Lošinj - Turbina 2:4
Snježnik - Goranka 2:1
Željezničar - Mrkopalj 2:2
Gomirje - Polet 6:0
Vrbovsko - Zamet 1:1